Minőségbiztosítási ellenőr

Feladatok:

  • A legyártott termékek megfelelőségének igazolása ellenőrző mérésekkel (kézi mérőeszközök használta, 3D koordináta mérőgép használata).
  • Első minta jegyzőkönyvek, bemintázások készítése
  • Reklamációkezelés
  • Beérkező alapanyag ellenőrzése, végáru ellenőrzés
  • Részvétel a problémát kiváltó okok felderítésében, a hibák korrigálásában és megelőzésében
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Termékek, folyamatok, valamint a gyártási környezet ellenőrzése
  • A mérőeszközpark kalibrálása, nyomon követése, leltár

Elvárások:

  • Műszaki középfokú végzettség, vagy műszaki területen szerzett tapasztalat
  • Műszaki rajz olvasási képesség
  • Két műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Termelői területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Navision vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • 8 órás bejelentett munkaviszony
  • Fix 13. havi fizetés
  • Nettó 20.500 Ft cafeteria OTP szépkártyán
  • Munkába járás költségének támogatása (30 Ft/km)
  • Műszakpótlék
  • Kiemelkedő munkavégzési körülmények

Munkavégzés helye:

2142 Nagytarcsa, Naplás út 10.

    Fájlok feltöltése (Maximum 3 db fájlt tud feltölteni, egyenként legfeljebb 7 MB méretben. Az engedélyezett formátumok: pdf, doc, docx.)

    Húzd ide a fájlokat
    vagy